Олександр Злотник Учора в Полтаві у театрі ім. Гоголя на розсуд глядачів представили прем’єру – сучасний мюзикл-концерт "Сорочинський ярмарок". Актори співали та танцювали під музику, яка звучала наживо.
В основі мюзиклу – безсмертний гоголівський сюжет, де і кохання, і жарти, і веселі співи, і, звісно, містика. Символічно, що вистава розпочала своє сценічне життя саме в Полтавському театрі – на батьківщині Миколи Гоголя. А от режисер мюзиклу – з Києва, Юрій Кочевенко, заслужений діяч мистецтв України. Полтавському глядачу він знайомий за постановками "Енеїда", "Тев’є-Тевель", "Назар Стодоля". Музику до вистави написав народний артист України Олександр Злотник, який приїхав до Полтави на прем’єру.
– Тут і гумор, тут і лірика, і любов до України. "Сорочинський ярмарок" – це ярмарок образів, ярмарок доль, власне, краще Гоголя написати про це ніхто б не зміг. Він до цих пір дуже актуальний та сучасний письменник, – каже Олександр Злотник. – Щодо полтавського театру, то тут працюють талановиті люди, гарні актори, які, коли "в’їхали" в тему мюзиклу, почали працювати із задоволенням. А мистецтво повинне бути живим і щирим.
До теми: Прем'єра у Полтаві.Барон Мюнхгаузен врятував кохання Степана та Галі
Зал був заповнений майже вщерть, а актори виступали під живу музику. На сцені розгорнулося дійство із танцями, вокальними номерами, яскравими костюмами. Але тривала вистава лише годину.
– Здивувало, що не було антраткту, не думала, що так швидко закіничться вистава. Хоча в цілому сподобалося, особливо запам’яталися 2 куми – Солопій Черевик і Цибуля, – каже Наталя Семенівна, глядачка.
– А ми приїхали на виставу з Карлівського району усім педагогічним колективом, спеціально замовляли автобус. Мені, наприклад сподобалося, як грали актори і зал чудовий, я востаннє тут була ще до ремонту. Та деякі мої колеги не в захваті, кажуть, що даремна трата коштів, – поділилася пані Ольга.
До теми: Чому прибрали Коломійцева з полтавського театру