Олег Дубина14 жовтня 2013 о 11:48722 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
ФК "Полтава" продовжує програвати (фото Олега Дубини)Харківський "Геліос" виявився не по зубам підопічним Іллі Близнюка.
В черговий раз полтавці провели свою домашню гру не на рідному "Локомотиві", а в Карлівці. Домашній газон повністю ще не відновився після негоди місячної давними, тому рідні вболівальники знову були позбавлені футбольного свята.  У світі майбутніх опадів, які в найближчий час прогнозуються в місті, проблема газону стає ще гострішою.

До теми - «Полтава» вилетіла з Кубка України

На початку звітної гри активно у бій йшли господарі, однак харків'яни успішно справлялися з натиском суперників. На 27 хвилині перспективний момент мав Каськов, однак захисники в останній момент заблокували удар гравця "Полтави". За десять хвилин "Геліос" відповів ударом Борзенка - поряд зі стійкою.

Потроху гра заспокоїлася, і вже після перерви вболівальники побачили забитий м'яч, який виявився єдиним в грі.  Віталій Собко відгукнувся на простріл з флангу Сергія Давидова та гарним ударом, як виявилося згодом, приніс перемогу гостям - 0:1.