У кожного свої уподобання та свій бюджет на новорічний стіл.
Скільки українці готові витратити на новорічний стіл
Новорічний стіл українців в 2014 році відрізняється від торішнього. Смаки і переваги гурманів змінюються, незмінним залишається тільки одне – смачно поїсти люблять усі. Головний тренд – співвітчизники стали більше готувати, відмовляючись від замовлення готових страв.
– Мабуть, це пов’язано з популярністю різних телевізійних кулінарних шоу. Люди отримують задоволення від процесу приготування страв. Важливий момент появи цього тренду в тому, що вони точно знають , що там використані тільки якісні продукти, а не промислові «вибракування», – повідомляє директор проекту «Из деревни» Володимир Дем’яненко .
А от від жирного українці, як і раніше, відмовлятися не збираються. За даними проекту «Из деревни», смачне сало буде на новорічних столах багатьох співвітчизників.
Сало як користувалося попитом, так і користується, лише за смаками і вподобаннями українців продавці розширюють асортимент сала, додають часникове, перчене та інші. Другий стійкий тренд – українці стали вимогливо ставитися до якості продуктів , які вони купують. Один з позитивних моментів – люди перестали соромитися вимагати у продавців і виробників сертифікати та документи на продукцію.
Що стосується того, скільки українці готові витратити на новорічний стіл-2014, то за рік середній чек збільшився в середньому на 100 грн.
– У нас працює функція новорічного попереднього замовлення, і проаналізувати чеки нескладно. Якщо не брати до уваги алкоголь який ми не доставляємо, то в середньому люди до свята закуповуються на 400-600 грн.мінімум. У Києві сума більша, в інших містах – трохи менша», – констатує проект «Из деревни».
Додамо, що деякі продукти, які швидко можуть зіпсуватись або про них просто забули й не внесли у список закупів, купуємо ми зазвичай уже 30-31 грудня. А це ще 100-200 грн.
Скільки українці готові витратити на новорічний стіл
Показати коментарі