Чиновники Полтавщини цього літа вчитимуть англійську

Освіта
Юлія Обелець21 червня 2016 о 17:45940 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Чиновники Полтавщини цього літа вчитимуть англійську
Англійську мову на Полтавщині влітку вивчатимуть майже 10 тисяч школярів і чиновники

Англійську мову на Полтавщині влітку вивчатимуть майже 10 тисяч школярів і чиновникиАнглійську мову на Полтавщині влітку вивчатимуть майже 10 тисяч школярів і чиновники. Фото – news.ub.ua

У Полтавській ОДА пройшла зустріч з волонтерами Корпусу Миру США, які працюють у мовних таборах на Полтавщині.

До слова, на теренах області діють 319 мовних таборів, де працюють волонтери Корпусу Миру США в Україні. Із трьома з них сьогодні,21 червня, зустрівся голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Волонтери Ремігіус Шеучунес, Лоуренс та Цзисюан Лю (Сенді) розповіли про свої перші враження після перебування у дитячих таборах. І одностайно зауважували, що полтавські школярі дуже активні й креативні. А ще мають велике бажання вчитися. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

– Полтавці з ентузіазмом вивчають англійську. Вони майже не відрізняться від дітей з моєї рідної країни, мають ті ж мрії. Переконаний, що окрім теорії має бути й практика й не лише з носіями мови. У Бельгії я вивчаю міжнародну політику, тому хотілось би, що проект діяв і далі. Було б добре, щоб українські дітлахи відвідали Бельгію, – прокоментував волонтер Лоуренс.

Цього року інтерес до англійської мови на Полтавщині неабияк зріс. Звідси й рекордна кількість мовних таборів, які діють у рамках Всеукраїнського проекту «GoGlobal camps». На сьогодні їх в області утричі більше, ніж торік. Як прокоментувала директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Марченко, англійську мову вивчають майже 10 тисяч школярів. Цілком ймовірно, що вже наступного літа у мовних таборах, окрім англійської, викладатимуть ще й німецьку, французьку та китайську мови.

До речі, англійську мову на Полтавщині вивчають не лише школярі. Як зауважив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, одночасно із зустріччю з волонтерами в будівлі облдержадміністрації проходить конкурс на звання кращого державного службовця року. Одна з вимог конкурсу – досконале знання англійської мови. Окрім того, цього літа чиновники ОДА будуть поліпшувати знання англійської на курсах. Її ж з нуля вивчатиме цього року й керівник області. Як прокоментував Валерій Головко, ставить за мету вивчити англійську мову досконало, щоб вільно спілкуватися — без словника і без перекладача.

До теми – Школярі вчитимуться до 1 липня

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter