З 2017 року студентів хочуть позбавити стипендій

Освіта
Юлія Обелець10 серпня 2016 о 17:591132 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 З 2017 року студентів хочуть позбавити стипендій
Міністерство фінансів пропонує урізати витрати на стипендії з нового бюджетного року.

З 2017 року студентів можуть позбавити стипендійЗ 2017 року студентів можуть позбавити стипендій. Фото – kneu.edu.ua

Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки у відповідь на інформаційний запит «Української правди. Життя» щодо інформації про скасування стипендій.

У відомстві пояснили, що Мінфін надіслав головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист про підготовку запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2018 – 2019 роки.

У рекомендаціях, що супроводжують лист, сказано про скорочення видатків на стипендії.

– Мінфін повідомив Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також, аспірантам та докторантам», – йдеться у відповіді МОН.

Тобто у разі, якщо рекомендації Мінфіну будуть враховані у бюджеті на наступний рік, вже з 1 січня 2017 року багато бакалаврів та магістри не отримуватимуть стипендію.

У міністерстві також повідомили, що ініціативу Мінфіну не підтримують.

До теми ТОП-10 спеціальностей за кількістю бюджетників

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter