Полтавські тхеквондисти привезли дев'ять медалей з Всеукраїнських змагань

Андрій Іванов23 листопада 2015 о 09:191085 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські тхеквондисти привезли дев'ять медалей з Всеукраїнських змагань
​Наймасштабніша і в той же час найскандальніша подія в Українському тхеквондо відбулась наприкінці листопада у Вінниці.

тхЮрій Шавиро та Євген Щербак. Фото: 1.bp.blogspot.com

В спортивному клубі «Нокаут» відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ, та клубів, повідомляє poltavawtf.blogspot.com

Більше 800 учасників які представляють 53 спортивні клуби та школи змагалися за нагороди.Полтавська федерація тхеквондо була представлена вихованцями Юрія Шавиро, Віталія Ступака, Вікторії Терещенко, Андрія Нечитайло, та захищала честь ДЮСШ № 4.

Чемпіоном став Євген Щербак (тренер Шавиро Юрій). В одному з наших фіналів у вазі до 55 кілограмів де виступав наш Євген при рахунку 9:10 судді віддали перемогу спортсмену з Дружківки. Полтавським тхеквондистам довелося писати протест, в якому детально розписали останні секунди третього раунду. Та надали відео докази і запросити розгляд відео. На якому було видно що Євген на останніх секундах поєдинку наніс удар з обертом за який нараховується 3 бали. Тож протест задовольнили. І з рахунком 11:10 чемпіоном України став Євген Щербак

Також перші місця завоювали: Катерина Ступак, Анастасія Коновал (тренер Віталій Ступак).

Срібні призери Чемпіонату України: Дар`я Колесова, Дар`я Рябцева, Станіслав Єфименко,

Бронзові нагороди: Кирило Подолян, Владислав Швидкий, Ростислав Єфименко.