Юнацька збірна України з воротарем із «Ворскли» в Сербії обіграла Ізраїль

Андрій Іванов2 вересня 2016 о 12:46970 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Юнацька збірна України з воротарем із «Ворскли» в Сербії обіграла Ізраїль
Юнацька збірна України (футболісти 1998 року народження) стартувала на традиційному Меморіалі Стевана Вілотича (відомий у минулому футболіст) в Сербії.

Юнацька збірна України з воротарем із «Ворскли» в Сербії обіграла ІзраїльФото - ФФУ

Першим суперником підопічних Володимира Циткін була команда Ізраїлю. Наші хлопці виграли цей поєдинок - 2:1.

Почався матч для українців не дуже вдало, вони пропустили гол вже на п'ятій хвилині. Але буквально через п'ять хвилин наші земляки рахунок зрівняли. А в другому таймі, на 64-й хвилині, юнаки з України вийшли вперед і довели справу до вольової перемоги. Наступним суперником збірної України будуть угорці, цей матч відбудеться 3-го вересня, передає «Золотий талант». Нагадаємо, що у складі цієї збірної виступає воротар «Ворскли» Вадим Шевчук.