– Вперше я познайомився із гольфом у 1991 році, – розповів Дмитро Анатолійович, віце-президент Федерації гольфу України. – Влітку перед зборами у США традиційно проходив турнір серед гравців хокейної команди. Я досить скептично підійшов до цієї гри. Мені не подобалася ця ключка, цей маленький шарик, який як мені здавалося я б міг закинути до горизонту, але виявилося, що гра досить важка і захоплююча. Здивувало і те, що для цієї гри потрібна потужна фізична підготовка. Щоб пройти все поле, а це 18 лунок, виходить в середньому 6-10 кілометрів. 5-6 годин гри теж вимотує, а навантаження при дальних ударах досить відчутне і велике. Тому я чергував заняття із хокею взимку, а влітку тренував навички у гольфі. У США гольф досить поширений, проблем знайти поле взагалі немає. Там ця гра вже не гра багатих людей, а стала цілком демократичною. Унікальне поєднання в тому, що це більше захоплення та цікава гра, ніж змагання.
– Мінімальна ціна комплекту спорядження для гри в гольф становить білизько 500 умовних одиниць, – розповів Андрій Юрко, засновник Полтавського обласного осередку Федерації гольфу України. – Для школи, щоб повноцінно проводити занняття із гольфу, потрібний комплекс, ціна якго становить близкь 1500 умовних одиниць. Для професіонала спорядження на порядок дорожче. Але в Україні майстер спорту із гольфу лише один. Тому основна задача – підключити молодь, виростити український спортсменів. У Харкові кожного року відправляють до США для навчання гри у гольф хлопчика і дівчинку, підтримка є для молоді.
Федерація гольфу України представила світовій спільноті відеоролик про здобутки нашої країни в цьому виді спорту. Відео англійською мовою. Фрагменти цього відео були використані при створені ролика про Євро-2012.