«Коло» пропонує читачам пригадати, чим запам’яталися зимові гуляння за Кукоби, за Матковського та за Мамая.
У якості мера Олександр Мамай відзначив вже другий Новий рік. З традицій своїх попередників міський голова підтримав проведення новорічного ярмарку по вулиці Жовтневій. У місті побільшало ілюмінації – біля центральної ялинки з’явилися сяючі сани з оленями, на деревах по центральних вулицях побільшало гірлянд, на 400 тисяч гривень, але зникла сяюча «пляшка» біля палацу дозвілля «Листопад».
Минулого року у Новорічну ніч полтавців біля ялинки вперше вітав не мер, а секретар міської ради Оксана Деркач. Олександр Мамай у цей час був у Таїланді – зустрічати це свято у теплих краях – родинна традиція мера. Зате новорічний салют у Полтаві був незмінним.
Підтримав Олександр Мамай й ініціативу двох своїх попередників вітати маленьких полтавців, народжених у Новорічну ніч. У пологовий будинок він не їздив – запросив батьків до міської ради. Грошову допомогу в розмірі тисячі гривень (розмір суми залишився незмінним із часів Анатолія Кукоби) вручив не тільки щасливим батькам, а й усім акушерам, які працювали у Новорічну ніч у Полтаві.
А на Водохреща полтавці дізналися що їх мер – морж з понад 15-літнім стажем: Олександр Мамай та кілька депутатів пірнули у льодову купіль.
Прижилася у третього мера й традиція проводити у місті Свято сала. А от ініціативи проводити новорічні прийоми для перших осіб та снігові бої, започатковані Андрієм Матковським, у нової влади не прижилися.
Символів року за рік роботи у стіни мерії не заводили. Мабуть і цю традицію, започатковану ще Кукобою, за нинішнього мера не продовжать і у рік Дракона.
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter