До теми - Лікарі радять полтавцям, що робити у спеку

А також розповіли про ріст кількості раптових смертей на виробництвах.
Сьогодні, 11 липня, в приміщенні міської ради Полтави відбулась нарада з питань профілактики нещасних випадків на виробництві, причиною яких є біологічна смерть.
Керівникам підприємства через тривалу високу температуру повітря в місті рекомендували:
— змістити робочий день для їхніх робітників,
— забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (спеціальний одяг та взуття),
— ввести питний режим (видавати працівникам питну воду),
— регулювати мікроклімат (слідкувати, щоб у приміщені була належна температура повітря та відносна вологість).
До теми - Через спеку полтавці спустошують прилавки магазинів техніки
У Полтаві зросла кількість раптових смертей на виробництві.
- За останні півроку в обласному центрі на виробництві зросла кількість раптових смертей на виробництві, - зазначив Борис Руденко, начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань. Основними причинами цього явища стала гостра серцева недостатність та інсульт.
Як змінювалась кількість раптових сметрей на виробництві у першому півріччі за останні чотири роки:

Graph maker
Як зазначив фахівець, найчастіше раптовою смертю помирають люди віком від 45-60 років. До цього призводь різні чинники, серед яких важкі умови праці, великі фізичні навантаження, висока температура та відносна вологість повітря.
Лікар-кардіолог Любомир Ткач розповів, що знизити кількість таких раптових смертей може надання першої допомоги працівниками до приїзду карети швидкої допомоги. А саме натиски руками на грудну клітку хворого. Для керівники підприємств повинні попіклуватись про те, щоб кожен працівник знав як це робити.
Довідка «Кола»: на нараду зібрали керівників підприємств Полтави, головного санітарного лікарня міста Станіслава Руденка, старшого лікаря-кардіолога зі станції швидкої медичної допомоги Любомира Ткача та начальника відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань Бориса Руденка.
До теми - Як у полтавських дитсадках та лікарнях рятуються від спеки