Письменниця Міла Іванцова у Полтаві спілкувалася з читачами.
Під час зустрічі письменниця презентувала свою нову книгу «Гра в паралельне читання».
Фотоогляд з події, що відбулася учора, 22 березня - дивіться за цим посиланням.
У книгарні зібралося не дуже багато полтавців, можливо, причиною став дощ. Пані Міла презентувала на зустрічі, вхід на яку був безкоштовним, свої раніше видані книги, розповідала історію кожної з них. Родзинкою вечора стала презентація нового роману «Гра в паралельне читання». Книги ще немає у продажу, але автор пообіцяла, що невдовзі полтавці уже зможуть її читати.
До теми: днями у Полтаві брати Капранови заспівали полтавським студентам про шкоду алкоголю та презентували «кобза-реп».
Спершу пані Міла відповідала на запитання читачів, розповідала про себе, потім зачитала присутнім уривок з власної книги.
Сюжет нового роману, що посів трете місце у Всеукраїнському конкурсі «Коронація слова», розгортається навколо загадкової флешки, яку головна героїня Жанна знаходить в купе потягу. Вона пропонує своєму другу читати тексти паралельно з нею. Але твори день за днем несподівано перевертають душі, відкривають очі обом та викликають із небуття привиди минулого…
У Полтаві письменниця вперше, про що жартувала, порівнюючи себе з «котом у мішку». Попри незнання міста, перед початком презентації встигла прогулятися вулицями міста.
- Дуже сподобався музей-садиба Івана Котляревського, бачила Білу Альтанку, - поділилася враженнями письменниця. – У садибі надзвичайно гарно, я навіть попрохала дозволу зробити кілька фото на згадку. А от полтавських галушок не смакувала, замість них куштувала солянку.
Запропонувала збирати книги для сільських бібліотек
Письменниця розповідала на зустрічі і про проект «100 книжок для сільської бібліотеки», шукала у місті однодумців.
-У Кобеляках проект діє надзвичайно потужно, було б чудово, якби до цього долучилася і Полтава, - сказала пані Міла. – Зробити це дуже просто, потрібно лише організувати збір книжок, щоб потім передати їх у сільські бібліотеки. Адже становище з книжками на селі просто катастрофічне, фонди не поповнюються, читати нічого. Діти не мають доступу навіть до творів зі шкільної програми, що вже казати про сучасну українську літературу. Я взагалі за те, щоб поставити пам’ятник сільському бібліотекарю, бо знаю випадки, коли працівники не лише носять книги читачам додому, а просто роздруковують ті видання, яких нема у фондах бібліотеки і таким чином молодь читає сучасну літературу!
До теми: Сашко Положинський запропонував перейменувати вулиці у Полтаві.
Крім того, на зустрічі, що тривала більше години, письменниця просила полтавців розповісти про те, що вони читають, які книги подобаються.
Незабаром на сайті шукайте ексклюзивне інтервʼю з письменницею, яку читають не лише в Україні, а й за кордоном.
Також читайте:
Сергій Жадан у Полтаві виступив заради хворого письменника (+фото)