Діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовно

АТО
Юлія Обелець25 липня 2016 о 11:35918 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовно
В Уряді гарантують безкоштовну освіту дітям атовців, що загинули, боронячи Батьківщину.

Діти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовноДіти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовно. Фото – firtka.if.ua

Кабмін виконав одну із вимог Указу Президента щодо зарахування дітей загиблих учасників АТО на навчання до вищих навчальних закладів за кошти державного бюджету. Про це заявив Представник Президента в Уряді, Перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, коментуючи ухвалення Кабміном постанови про «Деякі питання вступу до ВНЗ окремих категорій громадян».

За словами Віталія Ковальчука, Кабінет міністрів виконав норму Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян», – йдеться на сайті Глави держави.

– Відтепер, діти, батьки або один з батьків яких, загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, або померли внаслідок поранення або контузії, зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів в межах обсягів державного замовлення, - зазначив Віталій Ковальчук.

На думку першого заступника Адміністрації Президента, виконання зазначеного Указу Президента значно посилить гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

До теми – Спростити подачу документів при вступі обіцяють 2017 року

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter