З Полтави в зону АТО провели зведений загін поліції (фото)

АТО
Надія Труш10 грудня 2015 о 16:021425 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 З Полтави в зону АТО провели зведений загін поліції (фото)
В чергову ротацію вирушили близько сотні полтавських поліцейських.

З Полтави в зону АТО провели зведений загін поліції (Фото)З Полтави в зону АТО провели зведений загін поліції. Фото Надії Труш

Обійми та прощальні поцілунки з коханими, настанови рідних і друзів,
обіцянки неодмінно повернутися живими і здоровими – так відбулися проводи правоохоронців у зону АТО.

Чоловіки змінять своїх колег, забезпечуватимуть на визначених для несення служби територіях громадський порядок під час новорічних свят.

Урочисті проводи відбулися сьогодні, 10 грудня, на плацу Головного управління поліції в Полтавській області. Місяць тому Полтава також проводжала на Схід держави сотню правоохоронців. Провести полтавців, які боронитимуть державу, прийшли їхні рідні, друзі, кохані та небайдужі полтавці. Були присутні також головний поліцейський області Олег Бех та новообраний голова Полтавської облради Олександр Біленький.

– Для мене цей дуже особливий, мій друг, Олександр Перепелиця відправляється разом із вами на Схід України. Упевнений у вашому професіоналізмі, вірю, усім складом повернетесь додому і ми всі разом будемо вас зустрічати. Бережіть себе, бо коли збережете себе, збережете наш спокій і спокій ваших близьких, – сказав у промові Біленький. – Здоров’я, удачі, щасливої дороги.

Упевненість у тому, що загін поліцейських зразково виконає поставлені перед ним завдання та повернеться додому живим і неушкодженим, висловив і Олег Бех.

Після цього учні ліцею №1 привітали військових та подарували малюнки і патріотичні стрічки. Діти прохали українських захисників берегти себе, бажали мужності, декламували вірші, обіцяли молитися за захисників. Також підготували і святковий сюрприз – дві коробки із подарунками, їх бійці АТО мають відкрити в Новий рік.

А так як новорічні та різдвяні свята чоловіки зустрічатимуть не удома, не за святковим столом разом із ріднею, учні ліцею вирішили уже зараз подарувати святковий настрій. Тож на площі, з якої проводжали полтавців, звучала колядка. Архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Владика Федір освятив чоловіків, які, ховаючи тривогу за державу і запевняючи коханих, що все буде добре, поїхали захищати Україну.

До теми: Куди звернутися учасникові АТО: контактні номери медичних закладів

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter