Чому мер виривав фотоапарат з рук журналістки?

14 серпня 2014 о 11:021976 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
​Питання трохи дивне, бо дуже вже нелогічною є реакція мера.

ДТП бачили і могли зафіксувати сотні очевидців, так само легко ці фото чи відео могли потрапити у мережу та ЗМІ. ДАІ теж могло б надати свої свідчення на запит журналістів.

Жертв у ДТП не було, пошкоджено лише автомобілі. З ким не буває, скажу, як водій зі стажем. Провина тих чи інших учасників пригоди – далеко не однозначна річ, як кажуть, слідство б показало. Можна припустити, що в даному разі слідство могло бути більш лояльним до високопосадовця, аніж до рядових учасників руху.

І не мерська ж це справа – виривати фотоапарати у журналісток: наслідки для іміджу можуть бути більш драматичними. Кому як не міському голові, нехай з невеликим, але стажем на посаді, це знати.

То все ж таки, чому мер виривав фотоапарат у журналістки, та ще й дозволив, щоб у цьому дійстві брали участь інші?

Перше, що приходить на ум, мер міг бути напідпитку, причому настільки, що втратив контроль над адекватністю. Але наскільки мені відомо, Олександр Мамай «не вживає», тому цю версію відкидаємо. Хоча б не завадило побачити висновки експертів.

Друге, можливо особа журналістки була відома Олександру Мамаю, як така, що вже дошкуляла своєю присутністю чи текстами, і зробила б це знову. Тож спровокувати напад на журналістку могла стара образа, яка і викликала неконтрольовану реакцію.

Третє, що можна припустити: міський голова геть зовсім знахабнів, і суди, громадськість, та журналісти йому «до одного місця». Але ж ми знаємо Олександра Мамая зовсім з іншого боку, ніхто не буде заперечувати його позитивні людські та громадські прояви поведінки.

І якщо в останньому я не помиляюся, хотілося б почути пояснення з уст самого головного героя дорожньої пригоди.

До того ж часу версії будуть множитися і обростати здогадами. Без такого пояснення навіть найофіційніша з офіційних версій буде сприйматися лише черговою спробою окозамилювання.