Голова обласної ради: «Позачергова сесія буде!»

Влада
Таня Цирульник4 серпня 2016 о 16:501602 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Голова обласної ради: «Позачергова сесія буде!»
Чутки про те, що ініціативна група депутатів хоче зняти з посади Олександра Біленького, голову обласної ради, ширяться Інтернет-простором.

Голова обласної ради: позачергова сесія буде!

Тож «Коло» вирішило взяти коментар безпосередньо у «винуватця» інформприводу.

– Можливо, журналісти більше знають, ніж я. Я теж сьогодні дізнався, що завтра могла бути сесія обласної ради. Хоча у нас усі підготовчі документи до сесії проходять через апарат, і туди ніяких звернень чи ініціатив з цього приводу не надходило, – сказав Олександр Біленький.

Свою роботу з депутатами голова обласної ради вважає вдалою.

– Так, спочатку у нас з Євгеном Холодом не дуже складалась співпраця, але зараз ми вийшли на нормальний ритм роботи. І я не відчував, що хтось з депутатів незадоволений моєю роботою. Тож на ваше питання про ініціаторів якоїсь змови проти мене не можу нічого відповісти. Єдине, що скажу: мають претензії – хай підходять і у вічі кажуть, що не влаштовує. Я за крісло не тримаюсь.

Що стосується позачергової сесії, то її імовірність голова обласної ради підтвердив.

– Але це буде не позачергова, а друге пленарне засідання девятої сесії обласної ради. Адже ми не встигли розглянути ряд важливих питань, серед яких – розподіл коштів територіальним громадам. Ми уже двічі хотіли зібрати депутатів, але не вистачає кворуму. Проте до 20 серпня сесія таки продовжиться.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter