Голова Полтавщини «вчив» працівників військкоматів працювати через провал призову

Влада
Юлія Обелець30 травня 2016 о 15:39969 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Голова Полтавщини «вчив» працівників військкоматів працювати через провал призову
Головко знову сварив працівників військкоматів через провал призовної кампанії

Станом на 27 травня з Полтавського обласного збірного пункту відправили 185 призовників до ЗСУ (31% від загальної кількості). До завершення першого етапу призову, 31 травня, відправлять ще 120 призовників (19%). Про це розповів Андрій Ткаченко, начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Полтавського обласного військкомату 30 травня на апаратній нараді в голови області.

До теми – Служити в елітних військах із Полтавщини відправили 105 призовників (ФОТО)

Голова Полтавщини «вчив» працівників військкоматів працювати через провал призовуАндрій Ткаченко

Вислухавши доповідь заступника військового комісара, Валерій Головко вкотре обурився, вказавши на недоліки в роботі військкомату.

Голова Полтавщини «вчив» працівників військкоматів працювати через провал призовуВалерій Головко

– Раніше служба в армії була почесним обов’язком кожного хлопця. Нині цей тренд втрачено, – сказав Валерій Головко. – Війна в Україні лякає сім’ї, що призовників відправлятимуть в зону АТО. Тому потрібна не статистика, а пояснювати та показувати, де саме хлопці проходитимуть військову службу. Немає довіри в населення до військового комісаріату, тому слід їхати в село, проводити збори з населенням й пояснювати все, і відповідати за те, що кажете. Краще ще зробити екскурсію місцями, де хлопці проходитимуть військову службу, показати харчове та речове забезпечення призовників. Тоді батьки зрозуміють, що ніякої загрози для життя та здоров’я їхньої дитини немає і будуть позитивні зрушення. А так люди бояться і шукають різні підстави, аби відправити дитину в інше місце проживання.