Із полтавського аеропорту хочуть літати у Львів та кілька іноземних країн

Влада
Ольга Матвієнко5 липня 2016 о 14:451065 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Із полтавського аеропорту хочуть літати у Львів та кілька іноземних країн
​Польщу, Болгарію, Туреччину, Єгипет вважають перспективними для призначення туди рейсів із «Аеропорту-Полтава».

Із полтавського аеропорту хочуть літати у Львів та кілька іноземних країнФото – gpoltava.com

4 липня перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький провів нараду, на якій обговорили розробку нових напрямків КП «Аеропорт-Полтава». Про це повідомили у перс-службі облдержадміністрації.

Серед присутніх на нараді – в.о. начальника управління інфраструктури і туризму Лариса Оніщук, в.о. директора КП «Аеропорт-Полтава» Юрій Колісник, а також провідні турагенти Полтави.

До теми: Аеропорт «Полтава» збираються відкрити для рейсів low-cost

Розпочинаючи нараду, Андрій Пісоцький зазначив, що в найближчий час вони завершать виконання всіх вимог Міністерства транспорту та інфраструктури, Міністерства економічного розвитку і торгівлі для того, щоб аеропорт отримав статус міжнародного:

– Після цього нам потрібно буде зрозуміти, які рейси необхідні та чи завантажимо ми їх.

Обговорювалася можливість розвитку різних напрямків, як по Україні, так і в країни Європи та ближнього зарубіжжя, їхня рентабельність.

– Якщо ми проаналізуємо, хто найбільше з іноземців відвідує курорт в Миргороді, то це будуть азербайджанці. Якщо ми подивимося напрямок хасидів, які до нас їздять, ми можемо проаналізувати Умань і Гадяч. Для них це своєрідні Мекки. Якщо це розкрутити, напрямок буде перспективним. Я вже не говорю про бізнесові напрямки, – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА.

Із полтавського аеропорту хочуть літати у Львів та кілька іноземних країнФото надане прес-службою Полтавської ОДА

Присутні дійшли до спільної думки про те, що був би перспективним авіанапрямок до Львову. Він користувався б більшим попитом, ніж рейс до Києва, куди з Полтави кожну годину курсують маршрутки та потяги «Інтерсіті+». Із міжнародних рейсів популярними могли б стати перельоти до Болгарії та до Польщі, де навчається чимало студентів із України, а також до Туреччини та Єгипту, куди їздять відпочивати. Головне, щоб вартість квитків була конкурентоспроможною.

Представники туристичного бізнесу зазначили, що зараз неможливо зробити чіткого прогнозу на те, чи буде користуватися попитом той, чи інший рейс. Для цього необхідна чітка консолідація з такими містами як Кременчук, Суми щодо спільного довезення пасажирів до аеропорту.

Щоб це дізнатися − його потрібно пробно запустити. Присутні на нараді вирішили розпочати роботу, щодо можливості організації перельотів до Львову.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter