У Полтаві виплати до Дня Перемоги отримають лише 607 ветеранів

Влада
Надія Труш31 березня 2015 о 16:362059 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві виплати до Дня Перемоги отримають лише 607 ветеранів
Гроші на 9 Травня отримають лише ті, хто народився до 1932 року.

У Полтаві виплати до Дня перемоги отримають лише 607 ветеранівУ Полтаві виплати до Дня перемоги отримають лише 607 ветеранів

Отримати гроші зможуть учасники бойових дій і інваліди війни до 1932 року народження включно. Таких у місті – 607.

На цьому наголосила Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міськради, пояснивши рішення, яке планують ввести у дію.

За її поясненнями, на привітання полтавських ветеранів витратять 307 тисяч гривень. У цю суму закладені і 500 гривень виплат кожному із ветеранів, і оплата друкованої поліграфії для привітань та поштові витрати.

Отже, 303 тисячі гривень влада виділить на грошові премії. Ще 3 тисячі 611 гривень підуть на доставку (поштові витрати). Решта коштів – на придбання вітальних листівок.

Ці пояснення не включені у проект рішення та саму програму "Турбота".

Крім того, різняться і дані щодо кількості ветеранів. За даними міської організації ветеранів, у Полтаві 2770 осіб можуть розраховувати на пів тисяч гривень від влади міста. Проте у міськраді інша офіційна цифра – трохи більше півтисячі.

Нагадаємо, у проекті рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2015 рік", який розглянуть на 49 сесії 6 скликання, зазначені інші суми. Окрім того, що у проекті рішення та у самій програмі не вказано, скільки саме ветеранів підпадають під категорію осіб, яким призначена одноразова матеріальна допомога до 9 травня, – також не зауважено, що 284 тисяч гривень на друковану поліграфію для привітань та поштові витрати розраховані на рік. Загалом формулювання, зазначені на сайті міськради, дозволяли зробити припущення, що 591 тисячу гривень збираються витратити лише на безпосередню організацію виплат та рознесення чи розвезення грошової допомоги й інформаційної друкованої продукції. Тобто пояснень щодо використання коштів і їх цільового призначення не було.

Зі слів пані Бондаренко, міська влада платитиме за доставку не собі, а пошті.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter