У Полтавській ОДА затвердили нового начальника одного із управлінь

Влада
Ольга Матвієнко21 вересня 2015 о 14:461468 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтавській ОДА затвердили нового начальника одного із управлінь
Представили нового начальника управління інфраструктури і туризму.

У Полтавській ОДА затвердили нового начальника одного із управліньОлександр Бєліков. Фото прес-служби Полтавської ОДА

21 вересня голова Полтавської ОДА Валерій Головко представив нового начальника управління інфраструктури та туризму. Його очолив Олександр Анатолійович Бєліков, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Начальника обрали після проведення відкритого конкурсу. Заявки подали троє кандидатів: Олександр Беліков, Сергій Марчишинець і Сергій Пуголовка. Усі вони складали іспит, проходили співбесіду із конкурсною комісією.

Читайте також: Під ОДА протестували проти екс-начальника ДСНС у Полтавській області

Валерій Головко побажав новопризначеному очільнику управління успіху та наснаги на новій посаді:

– Жодних зауважень ні з боку громадськості, ні від контролюючих структур до проведення конкурсу не було. Я підписав розпорядження, затвердив результати конкурсу. Сподіваюся, що завдяки роботі Олександра Анатолійовича, ми зрушимо в інший бік роботу управління щодо відкритості конкурсів із визначення перевізників на маршрутах громадського транспорту та ремонту доріг, – сказав він.

Нагадаємо, що посаду директора Департаменту інфраструктури та туризму займав Сергій Марчишинець. Проте у зв’язку з реорганізацією департаменту в управління, він написав заяву на звільнення та став керівником відділу транспорту та зв’язку даної структури.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter