Відомі нові подробиці пожежі неподалік залізничного моста в Машівському районі

Надзвичайні події
31 січня 2016 о 13:121127 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Відомі нові подробиці пожежі неподалік залізничного моста в Машівському районі
Офіційна версія пожежі розбігається з версією очевидців.

Відомі нові подробиці пожежі неподалік залізничного мосту в Машівському районіНові подробиці пожежі неподалік залізничного мосту в Машівському районі. Фото – ilikenews.com

За словами, рятувальників, спалахнуло сміття, а згодом нібито зайнявся і очерет. Проте читачі «Кола», очевидці пожежі, розповідають інше. Пожежа сталася 29 січня у полі на околиці села Базилевщина, що неподалік райцентру Машівка.

– Там у полі є труби, через які нафту чи газ викачують. От на тому місці пожежа і сталася, чув вибух невеликий, але досить гучний, – розповів Ігор, житель Базилевщини. — Там, де знаходяться ці труби, уже більше місяця не було перекриття. Знайомі розповідали, що з труб потихеньку щось витікало. От, видно, хтось і запалив, чи само вибухнуло. Але курява чорна стояла високо, очерет так не горить, та і небагато там його на околиці, він би просто згорів і все. Бачив, на місці події пожежну машину і поліцейську. Хвилюємось з дружиною, що все те в землю піде, у криниці. Це ж яку воду нам пити доведеться?

– Я живу у центрі Машівки, але бачила, що десь в районі залізничної колії стовп чорного диму стоїть, хвилин 10 спостерігала, – розповіла Олена, жителька Машівки.

– Добре, що навколо немає житлових будинків, найближчі будівлі до того поля – дачі, додав Андрій. – Зокрема, мій будинок знаходиться десь за годину ходьби від місця події, але і я чув гуркіт того дня.

Надія Труш

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter