Активісти пов’язують зникнення символіки з монумента Слави в Полтаві з судом над Марком Чаусом (фото)

Новини
Юлія Обелець27 травня 2016 о 12:581339 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Активісти пов’язують зникнення символіки з монумента Слави в Полтаві з судом над Марком Чаусом (фото)
Активісти розповіли подробиці про зникнення патріотичної символіки з монумента Слави в Полтаві.

Нагадаємо, що сьогодні, 27 травня, близько 11.30 до редакції «Коло» надійшло повідомлення про зникнення прапорів та банеру з пам'ятника Слави. На місці події журналісти зустріли Олександра Лещенка, представника ГО «Громадський Майдан Полтавщини». Він розповів, що викликав поліцію і з чим пов’язує повторення такого вандалізму.

Активісти пов’язують зникнення символіки з монументу Слави в Полтаві з судом над Марком Чаусом (фото)

Активісти пов’язують зникнення символіки з монументу Слави в Полтаві з судом над Марком Чаусом (фото)

– Мені годину тому (станом на 12 годину) зателефонували і сказали, що прапора і банера на монументі Слави немає, – розповів він. – Думаю, це ті, хто і минулого разу. Символіку так само вкрали, але, мабуть, поспішали, оскільки на вінку залишилась стрічка. Ми викликали поліцію, чекаємо. Маю надію, що поліція знайде зловмисників, адже тоді була міліція, яка не знайшла. Вважаю, що без владних структур тут не обійшлось, оскільки таких вишок не так багато, до пам’ятника так просто не залізеш. Такий вандалізм я прив’язую до суду Марка Чауса, лідера «Правого Сектору» в Полтаві. На монументі Слави височів же і стяг «Правого Сектору».

Щодо того, як вирішуватимуть ситуацію, зауважив:

– Зберемося з патріотами і будемо вирішувати, що робити далі. Щоправда, нині патріотів меншає. Можливо, проведемо акцію для проведення уваги полтавців щодо таких подій.

Нагадаємо, після першого зникнення патріотичної символіки з пам’ятника, активісти все відновили.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter