Гриценко: Складається враження, що позаблоковий статус став предметом домовленостей Путіна і Порошенка

Новини
8 жовтня 2014 о 19:001157 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Гриценко: Складається враження, що позаблоковий статус став предметом домовленостей Путіна і Порошенка
"Нас турбує те, що чинний президент обходить стороною і згортає тему НАТО. Є підозра, що це питання є предметом кулуарних домовленостей з Путіним в рамках Мінських чи якихось навколомінських угод".

Гриценко: Складається враження, що позаблоковий статус став предметом домовленостей Путіна і Порошенка

Про це на прес-конференції в Житомирі заявив лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"У виборчій програмі блоку Порошенка слова «НАТО» немає. Порошенко гальмує прийняття закону про скасування позаблокового статусу України", - зазначив Гриценко.

Він також зауважив, що орієнтири програми-2020, які заклав президент, передбачають збільшення армії до півмільйона осіб і збільшення витрат на армію до 5 % ВВП. "В світі є тільки дві такі армії - США і Туреччина. Це означає, що Україна не планує інтегруватися в НАТО", - наголосив він.

"Громадянська позиція" наполягає, щоб закон про скасування позаблокового статусу був прийнятий 14 жовтня. Якщо цього не відбудеться, то нова ВР має чітко окреслити зовнішньополітичний курс для президента, хто б ним не був", - підкреслив Анатолій Гриценко.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®