Полтавець хотів освідчитися коханій, а пильні сусіди викликали міліцію

Новини
Надія Труш8 жовтня 2014 о 11:442073 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавець хотів освідчитися коханій, а пильні сусіди викликали міліцію
У Полтаві хлопець хотів освідчитися коханій, а пильні жителі міста викликали міліцію, бо їм здалося, що юнак збирається запустити у небо салют.

У Полтаві хлопця, який освідчивсяфото з сайту artfile.ru

Нагадаємо, у Полтаві мер офіційно заборонив використання піротехнічних виробів (феєрверків, салютів). Попри заборону, у місті все ж час від часу чути "бахкання" салютів.

За тим, щоб полтавці дотримувалися розпорядження міської влади, слідкує міліція. У прес-службі УМВС в Полтавській області кажуть, що звернень про використання салютів не надходило. Лише була одна скарга.

– Був сигнал від жителів району Малобудищанського заводу (МБК) про те, що у дворі компанія збирається запустити салют, – говорить Алла Квіта, представник УМВС в Полтавській області. – Коли на місце виїхали міліціонери, виявилося, що просто хлопець збирався освідчитися своїй дівчині, виклав із свічок фразу "Я тебе люблю". Жителям будинку ж романтичний вчинок здався підозрілим і вони викликали правоохоронців.

Нагадаємо, в багатьох українських містах уже заборонили феєрверки. Зокрема, у Львові, Дніпропетровську, Тернополі, Кіровограді. На Полтавщині – у Миргороді.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter