У МОН назвали ТОП-10 спеціальностей, за кількістю контрактників

Освіта
Юлія Обелець16 серпня 2016 о 14:50771 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У МОН назвали ТОП-10 спеціальностей, за кількістю контрактників
«Середня освіта» популярна як серед бюджетників, так і серед контрактників.

Традиційно серед контрактників найбільш популярною залишається спеціальність «Право» – більше 19,3 тис абітурієнтів зарахували до українських ВНЗ на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб. Другу та третю сходинки урейтинзі займають спеціальності «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування». Про це йдеться на Урядовому порталі.

У МОН назвали ТОП-10 спеціальностей, за кількістю контрактників

– Зараз ми бачимо, що у ТОП-10 найбільш популярних спеціальностей серед контрактників є 5 спеціальностей, що також потрапили до рейтингу за найбільшою кількістю бюджетних місць. Спеціальність «Середня освіта» у рейтинзі за кількістю бюджетників займає першу сходинку і до нас надходило багато запитань щодо того, чи виправдано це. Зараз ми бачимо, що навчатися на вчителів середньої школи діти готові не лише за бюджетні кошти, а й платити за контракт, – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Окрім середньої освіти одразу до обох рейтингів входять спеціальності «Право» – перша сходинка за кількістю контрактників та сьома за кількістю бюджетників, «Фінанси банківська справа та страхування» – третя та п’ята сходинки, «Облік і оподаткування» – п’ята та восьма сходинки, та спеціальність «Медсестринство» – друга та восьма позиції відповідно.

До теми – ТОП-10 спеціальностей за кількістю бюджетників

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter