Громадське.Woman – у Полтаві розповідають про жінок, які рухають світ (відео)

Суспільство
Надія Труш9 березня 2016 о 18:29841 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Громадське.Woman – у Полтаві розповідають про жінок, які рухають світ (відео)
Героїня першого випуску – інструктор з домедичної допомоги, волонтер, мама двох чудових хлопчиків і чарівна бізнесвумен в одній особі Вікторія Лоза.

Громадське.Woman – у Полтаві розповідають про жінок, які рухають світ (відео)Вікторія Лоза з дітьми. Фото poltavske.tv

Громадське.Woman – новий проект від ГромадськогоТБ.Полтава. Але це не про моду і дієти, а про жінок, які рухають цей світ.

Вікторія розповіла, що в часи Майдану та з початком збройного конфлікту на Сході країни вона допомагала учасникам цих подій. «Волонтерити» мамі з двома маленькими дітьми було непросто, але крім того, молода жінка знайшла себе у сфері домедичної допомоги. Тепер вона вчить військових, як рятувати людські життя. Перед тим, як відправитися на схід, через її курси з тактичної медицини пройшли тисячі мобілізованих до лав ЗСУ. Також Вікторія працює волонтером на станції екстреної медичної допомоги.

Як вдається полтавці встигати все: керувати трьома магазинами, проводити курси з тактичної допомоги для військових, «волонтерити» на станції екстреної медичної допомоги, доглядати за дітьми та слідкувати за власною зовнішністю – дивіться у відео Людмили Гудзь та Анатолія Мележика, які провели із героїнею день та дізналися, як вона живе.

До теми: «#FreeSavchenko»: сотні полтавців мітингували за свободу Надії Савченко (ВІДЕО)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter