На Лубенщині збирають кошти для тяжко хворого учня

Суспільство
Ніна Король5 серпня 2016 о 13:101722 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Лубенщині збирають кошти для тяжко хворого учня
Депутати Лубенського району ініціюють, аби районна рада та сільські виділяли кошти з місцевих бюджетів тим, хто опинився у скрутних життєвих умовах. Вони за те, аби допомогу збільшили з 1 тисячі гривень до 5.

На Лубенщині збирають кошти для тяжко хворого учняЯрослав потребує допомоги. Фото надане Лідією Білик

Ратувала за це Лідія Різуненко, депутат, а озвучив Сергій Мисник, голова комісії з соціальних питань, депутат райради (УКРОП). Але поки що ініціаторам не вдалось переконати, що така допомога вельми потрібна і рятує життя мешканців краю. Та депутати і надалі мають намір відстоювати свої позиції у цьому питанні в райраді. А наразі самі долучаються до збору коштів та поширюють інформацію про родину, у якій сталась біда.

– Це я просила про таку допомогу, бо саме в моєму класі навчається тяжко хвора дитина – Ярослав Коломієць, – каже Лідія Білик, депутат районної ради, вчителька з села Березоточа. – Нас не почули. Та знайшлись і такі, котрі особисто надали фінансову підтримку родині хворого. Один з депутатів (не побажав афішувати своє ім’я) передав Коломійцям 10 тисяч. Бабуся, котра саме була вдома (бо мама з Ярославом на лікуванні) плакала і цілувала руки благодійнику, не знала як дякувати.

Як розповіла Лідія Миколаївна, у Березотіцькій школі вчителі і діти теж збирали кошти. Але наразі вчителька звертається до небайдужих, аби допомогли її учневі одужати.

З історії хвороби та родини

– У нас апластична анемія Фанконі, розповідає Юлія, мама хворого Ярослава. Тобто коли кістковий мозок перестає виробляти клітини крові в потрібній кількості. Моя дитина потребує пересадки кісткового мозку. І справа в тому, що ні я, ні чоловік, на жаль, не підходимо, як донори. Підходить молодший син, який закінчив 1 клас. Але я не можу ризикувати життям і здоров’ям молодшого. Будемо шукати донора, клініку. Поки що ми постійно лікуємось у Полтаві, син під крапельницями, бо без них гемоглобін падає до критичного рівня. Додому хлопчик їздить на кілька днів і знову в лікарню.

Нині вже мама Яросалава побувала з сином у Києві, знайшли волонтера у фонді Таблеточки, який відшукуватиме клініку для подальшого лікування лубенця. Але кошти потрібно збирати вже зараз.

На Лубенщині збирають кошти для тяжко хворого учняЯрослав став відставати у рості, це один з симптомів, який спонукав батьків звернутись до лікарів. Фото надане Лідією Білик

Як розповіла мама хлопчика, на сполох батьки забили, коли таки побачили, що однокласники дуже перегнали у зрості їхнього сина, а ще коли в нього почали з’являтись синці на руках та ногах і довго не зникали. До того ж Ярик став млявим і швидко втомлювався, та на біль не скаржився. Тому батьки не одразу звернулись до лікарів. Діагноз, який почули навесні, змусив жити в лікарні. Хоча на останній дзвінок хлопчик таки потрапив.

На Лубенщині збирають кошти для тяжко хворого учняЯрослав з однокласниками та вчителькою Лідією Миколаївною. Фото надане Лідією Білик

Родина Коломійців нині витрачає немало грошей на лікування Ярослава. Попереду більші витрати і боротьба за життя і здоров’я дитини. А коштів брати немає звідки, адже мама працює листоношею, тато заробляє на життя ремонтними роботами.

Тож для тих, хто хоче підтримати родину, номер картки Приватбанку мами Юлії: 5168757298257033.

Довідка:

ТАБЛЕТОЧКИ – Міжнародний благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні.Фонд заснований волонтерами у 2011 році. За 4 роки роботи відправили на лікування за кордон 23 дітей, забезпечили ліками 1350 маленьких пацієнтів, домоглися безпечного переливання крові в Охматдиті. Надають дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагають батькам, розвивають волонтерський і донорський рух Україні (www.tabletochki.org).

До теми: під Полтавою влаштували заплив заради порятунку хворих дітей.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter