На Полтавщині завершив роботу табір для родин атовців (ФОТО)

Суспільство
1 серпня 2016 о 08:47958 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині завершив роботу табір для родин атовців (ФОТО)
​У Новосанжарському районі відпочивали 15 родин із різних куточків України.

У табір «Джерело», що у Новосанжарському районі, із різних куточків України на відпочинок завітали 15 родин. Подібний вид відпочинку військовослужбовців з сім’ями у нашому краї – перший.

На Полтавщині завершив роботу табір для родин атовців (ФОТО)Фото зі сторінки Полтавського батальйону небайдужих у Фейсбуці

Сімейний відпочинок організували волонтери «Полтавського батальйону небайдужих» спільно з Управлінням Полтавської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату. Географія гостей табору – це не лише наш край. Приймали родин учасників бойових дій на сході України з Івано-Франківська, Києва, Дніпра та Харківщини. Чотири дні – із 23 по 26 липня – на березі Ворскли, посеред лікувального лісу і в гарній компанії однодумців минули непомітно. Та й програму організатори скомпонували так, аби увесь вільний час таборовиків проходив із користю.

– Військовослужбовці потребують нашої підтримки і по поверненню додому. Найскладнішим в організації табору виявилося планування дозвілля. Хотілося програму скомпонувати максимально цікаво для дорослих і дітвори. Водночас ми мали продумати всі важливі деталі – моральний відпочинок і адаптацію, спілкування та згуртування. Люди, котрі повернулися з війни, мають зовсім інший світогляд, тому ми дуже хвилювалися за кожен пункт програми», – розповіла співзасновник ГО «Команда небайдужих» Олександра Сиротенко.

За насиченням дозвілля табір можна назвати цілковито укомплектованим. Ранкова йога, спортивні змагання, риболовля, малювання та творчі майстер-класи, мотузкові тренінги, прогулянки з кіньми, вистави за участі собак, заняття з опішнянськими гончарами, концерти від Новосанжарських бандуристів, скрипалів, подорожі на Блакитне озеро у Собківці, перегляди фільмів, співи біля вечірньої ватри. Окрім того, спілкування з психологами та священиками.

На святкове відкриття табору відділ «Полтавських галушок ПБНу» приготував свою фірмову страву, яка знана по всьому східному фронту.

– Особливий табір, бо давно про нього мріяли, бо ми давно хотіли бачити щасливі обличчя дітей і дорослих, людей, які пережили великий стрес. Насправді, це лише перші кроки в цьому напрямку. Доземно дякуємо спонсорам, небайдужим полтавцям і всім, хто погодився на участь, долучився до нашого табору, хто довіряє нам. Плануємо проводити подібні табори і надалі, – поділилася співзасновник ГО «Команда небайдужих» Наталія Гранчак.

Марія Романова

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter