Назвали області-боржники з виплати заробітних плат

Суспільство
Юлія Обелець27 листопада 2015 о 08:03895 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Назвали області-боржники з виплати заробітних плат
Міністр соціальної політики України Павло Розенко розповів про області, де зросла та зменшилась заборгованість із виплати зарплат.

Назвали області-боржники з виплати заробітних платНазвали області-боржники з виплати заробітних плат. Фото – ua.golos.ua

За словами Міністра, найбільше заборгованість із 1 січня 2015 року зросла у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Вінницькій, Тернопільській і Харківській областях. Водночас у Житомирській, Київській, Івано-Франківський та Хмельницькій – заборгованість із виплати заробітної плати зменшилася. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Одним із пріоритетів у діяльності Держслужби з питань праці Павло Розенко назвав захист соціальних і трудових прав військовослужбовців.

– Особливо це стосується дотримання права на гідну працю та соціальних гарантій на збереження робочих місць тих, хто був прийнятий на військову службу під час мобілізації, – зауважив глава Мінсоцполітики.

Він поінформував, що за 10 місяців поточного року Держпраці отримала близько 200 звернень щодо порушень прав учасників АТО.

До теми – В Україні створять Національне агентство зайнятості

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter