Служба зайнятості оприлюднила рейтинг найперспективніших професій в Україні

Суспільство
Юлія Обелець18 травня 2016 о 10:59631 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Служба зайнятості оприлюднила рейтинг найперспективніших професій в Україні
Державна служба зайнятості склала перелік найбільш перспективних професій в Україні.

Служба зайнятості оприлюднила рейтинг найперспективнфших професій в УкраїніФото – myreferatik.in.ua

Найперспективнішими вважаються медичні професії, інженерні, фахівці галузі IT та агрономи. Про це йдеться на ТСН

– Якщо ви розмірковуєте, якої саме спеціальності необхідно навчитись, щоб у майбутньому без особливих труднощів знайти роботу, то можемо вас запевнити, що у ТОП найбільш перспективних в Україні професій і за затребуваністю у роботодавців, і за рівнем заробітної плати є професії у галузі IT, медичній галузі, інженерні професії та висококваліфіковані спеціалісти у аграрній сфері, – зазначив виконувач обов'язків голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

За його словами, серед робітничих спеціальностей найбільш затребуваними у найближчі роки будуть трактористи, кухарі, швачки, водії та будівельники. Зокрема справний тракторист за рік зможе отримувати заробітну плату до 120 тисяч гривень.

До теми – Працевлаштування випускників на Полтавщині: назвали статистику та реалії

За словами Кравченка, найбільш перспективні професії можна опанувати безкоштовно, звернувшись до служби зайнятості.

– Якщо до нас звертається людина без спеціальності, або ж, маючи освіту вона не може знайти підходящу роботу, ми пропонуємо безкоштовно пройти навчання у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ або в інших навчальних закладах.

Так, протягом січня-квітня 2016 року, за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 85,9 тисяч безробітних, у т. ч. 20,2 тисячі осіб навчалися у ЦПТО, – розповів він.

Так, наприклад, завдяки навчанню у службі зайнятості безробітні здобули такі професії, як перукар, кухар, електрогазозварник, тракторист-машиніст, водій, продавець, швачка. Рівень працевлаштування після закінчення профнавчання у ЦПТО становить 85%.

За словами чиновника, сьогодні служба зайнятості реформується. Тепер буде запроваджений короткостроковий та середньостроковий прогноз ринку праці. Завдяки цьому можна визначити затребуваність професій на ринку праці в найближчі 1-5 років та розрахувати потребу у спеціалістах в конкретних регіонах країни.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter