У Миргороді молодих поетів запрошують до участі в конкурсі

Суспільство
Надія Труш9 березня 2016 о 13:26837 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Миргороді молодих поетів запрошують до участі в конкурсі
На переможців очікують дипломи та подарунки, а також вступ до Миргородського молодіжного літературного об’єднання «ДієСлово».

У Миргороді молодих поетів запрошують до участі в конкурсіУ Миргороді молодих поетів запрошують до участі в конкурсі. Фото ria.ru

Відділ у справах спорту, сім’ї та молоді спільно з Миргородським літературним об’єднанням «ДієСлово» та музеєм Давида Гурамішвілі запрошують дітей та молодь віком від 7 до 25 років до участі у міському конкурсі молодих літераторів «Молоді поети Миргорода». Про це йдеться на сайті Миргородської міськради.

Конкурсні роботи мають бути виконані у віршованій формі на довільну тему (це може бути вірш, казка, байка, гумореска). Роботи варто подавати у друкованому вигляді на папері формату А4 у прозорому файлі, і кількість поданих робіт не повинна перевищувати 10 творів. Автор повинен обов’язково вказати своє ім’я та прізвище, дату народження, заклад у якому навчається, клас, контактні телефони та електронну адресу.

Твори необхідно надати до 15 березня 2016 року у музей Давида Гурамішвілі (вул. Незалежності, 5).

Визначення переможців проходитиме у вікових номінаціях:

молодша вікова група – від 7 до 11 років;
середня вікова група – від 12 до 16 років;
старша вікова група – від 17 до 25 років.

Довідки за телефонами: +38 050 404 43 58; 5-21-78.

До теми: У Полтаві шукають нового директора Департаменту освіти

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter