Як полтавська влада нафтогазовиків вітала з професійним святом (ФОТО)

Суспільство
Надія Труш7 вересня 2016 о 15:302265 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як полтавська влада нафтогазовиків вітала з професійним святом (ФОТО)
7 вересня у Полтавській облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Як полтавська влада нафтогазовиків вітала з професійним святомЯк полтавська влада нафтогазовиків вітала з професійним святом. Фото Андрія Іванова

Вітали нафтогазовиків очільник Полтавщини Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький та директорка департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко. Представникам підприємств паливно-енергетичного комплексу області вручали почесні грамоти та жовті квіти.

До початку заходу у коридорі, на вході у зал, де, власне, й вітали нафтогазовиків, звучить оркестр. Поки гості крокують килимовим покриттям, що має вигляд «в радянському стилі», десять музикантів виконують класичні мелодії. Подібне велика рідкість, частіше за все, нагородження працівників з нагоди професійних свят відбуваються без концерту класичної музики у коридорі. Винуватці урочистостей займають місця, їм пропонують втамувати спрагу з дороги – на столах стоїть вода. Тим часом святково одягнуті дівчата готують презенти – розподіляють букети. Ще мить і ведуча у вишиванці звертається до присутніх, більшість серед яких – солідні чоловіки.

– Україна відзначає День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Це знак поваги до сміливих і наполегливих людей, які забезпечують нашу країну газом, нафтою. Тому прийміть найщиріші слова поздоровлення з нагоди вашого свята, – говорить ведуча і пропонує привітати один одного оплесками. Лунають аплодисменти. Далі ведуча дякує присутнім, що ті допомагають АТО.

– Терпіння вам продовжувати працювати у такій складній галузі, – побажала ведуча.

Опісля вітальне слово бере голова облдержадміністрації Валерій Головко. У своїй промові веде мову про знаковість нафтогазовиків, професійне свято яких щорічно відзначають у другу неділю вересня (цьогоріч припадає на 11 вересня).

– Це свято особисто для мене надзвичайно велике, потужне, знакове. Не тому, що область має такий ресурс, а з огляду на те, які люди працюють. Дивлячись,чим ви займаєтесь, я можу сказати лише одне – низький уклін за вашу працю. Область має на сьогодні ресурс і нафти, і газу, але без людського фактору це б нічого не значило. За вами стоять потужні колективи, фахівці, за ними родини, а це соціальна складова вашої роботи. Тому цей день знаковий для Полтавщини як ніколи. Ви не стоїте осторонь будь-яких проблем, що відбуваються у країні. В першу чергу, неоціненна ваша допомога хлопцям, які захищають незалежність нашої держави, на Сході України. Ми сьогодні займалися державницькою справою, тому що забезпечуємо енергетичну незалежність нашої держави. Хочу побажати вам стійкості, мужності, – сказав Валерій Головко.

Далі очільник області похвалив нафтогазовиків за те, що ті не стоять осторонь гострих соціальних питань, які виникають у тому чи іншому населеному пункті Полтавщини.

– Ви – люди з величезним серцем, глибоко бурите, але ви завжди відкриті, – так охарактеризував присутніх працівників підприємств ПЕК (паливно-енергетичного комплексу) Валерій Головко.

Його перший заступник Андрій Пісоцький також не скупився на слова похвали.

– Майже із кожним із вам ми постійно спілкуємося щодо робочих питань, я дуже вдячний вам за всю допомогу, яку ви надаєте у вирішенні питань, пов’язаних із газопостачанням, вирішення проблем доріг та із іншими питаннями, які виникають на території нашої області. Сьогодні ми відкрили лабораторію. Майже трохи менше року тому у міському Будинку культури спілкувалися із представниками університету імені Юрія Кондратюка, а сьогодні уже відкрили науково-технічну лабораторію. Там студенти можуть проводити дослідні роботи, а далі налагоджувати співпрацю і у майбутньому мати можливість працевлаштування. Тому хочу вас привітати, побажати успіхів. Ми дуже пишаємось вами, ви повністю можете розраховувати і всі питання, пов’язані з владою, будуть вирішуватися без «бюрократичних проворочок». Будемо дієво реагувати і вирішувати усі питання, аби ми разом змогли забезпечити не тільки енергетичну безпеку, а економічну безпеку, – обіцяв Пісоцький.

25 працівників отримали від обласної влади почесні грамоти

Список нагороджених:

 • Ростислав Гринчак, голова правління «Полтавагаз»;
 • Олександр Кобеза, директор Газопромислового управління «Полтавагазвидовування» ПАТ «Укргазвидовування»;
 • Ігор Щуров, гендиректор приватного акціонерного товариства «Нафтогазвидобування»;
 • Михайло Рибчич, голова правління приватного акціонерного товариства «Пласт»;
 • Олександр Носенко, заступник генерального директора «Татнєфть-АЗС Україна»;
 • Олег Гаркевич, заступник головного геолога апарату управління Газопромислового управління «Полтавагазвидобування»;
 • Юрій Барановський, начальник відділу охорони праці та промислової безпеки Газопромислового управління «Полтавагазвидобування»;
 • Олександр Швець, старший інженер з охорони праці та екологічної безпеки Машівського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату Газопромислового управління «Полтавагазвидобування»;
 • Дмитро Заровний, старший майстер з ремонту бази ремонтно-технічного забезпечення Газопромислового управління «Полтавагазвидобування»;
 • Максим Асауляк, начальник відділу із зовнішніх зв’язків «Нафтогазвидобування»;
 • Григорій Гоманко, майстер АЗС №17 (с. Івашки) «Татнєфть-АЗС Україна»;
 • Зоя Дольник, прибиральниця з «Укргазвидобування»;
 • Віталій Павлов, водій з «Укргазвидобування»;
 • Андрій Левченко, водій з «Укрнафта»;
 • Юрій Петренко, моторист цементувального агрегату цеху кріплення свердловини №1 Полтавського тампонажного управління «Укрнафта»;
 • Володимир Замогильний, керуючий Глобинським районом газопостачання ПАТ по газопостачанню та газифікації «Полтавагаз»;
 • Віталій Казиріда, машиніст бурових установок на нафту і газ Полтавського відділення бурових робіт філії Бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування»;
 • Світлана Лемешко, електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування Полтавського відділення бурових робіт філії Бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування»;
 • Тетяна Пустова, інженер-технолог Полтавського відділення бурових робіт філії Бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування»;

Також у списку значаться:

 • Володимир Прошин, директор дочірнього підприємства «Кременчукгазпостач» ТОВ «Кременчукгаз-постачання»;
 • Віктор Дядечко, директор ТОВ «Спецмехсервіс»;
 • Олексій Раптанов, заступник гендиректора виробництва – головний інженер ПАТ «Нафтогазвидобування»;
 • Ольга Шевченко, головний бухгалтер Полтавського відділення тампонажних робіт філії Бурового управління «Укрбургаз»;
 • Ніна Градоблянська, головний бухгалтер ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна»;
 • Володимир Карунний, начальник лабораторії ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна»

Якщо нафтогазовиків влада зустрічала музикою, то на завершення урочистостей вирішили обійтися без неї, оркестру уже не було. Обійшлося рукостисканнями та побажаннями успіхів, добробуту та здоров’я.

Директор Газопромислового управління «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидовування» Олександр Кобеза розповів про стан розвитку розвитку нафтогазової галузі на Полтавщині у розрізі останніх років.

– Перспектива велика, за рахунок збільшення буріння та інтенсифікації свердловин. Після отримання ліцензій на нові площі, проведемо розвідувальне буріння. Плани на збільшення і тільки на збільшення. Зараз говорять про енергонезалежність, тож ми розуміємо, що потрібно населення та промисловість забезпечувати природнім газом власного видобутку, – коротко сказав Олександр Кобеза.

Нагадаємо, нещодавно у Полтаві відбувся круглий стіл за участі громадськості, полтавських депутатів та ПАТ «Укргазвидобування». Обговорювали нарощення видобутку вуглеводнів, в тому числі шляхом гідророзривів пластів (ГРП), і дотримання при цьому екологічного законодавства. Також там намагалися вирішити проблему блокування депутатами обласної ради рішення про видачу спецдозволів УГВ.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter