Олександр Удовіченко розповів, за кого голосуватиме та яку раду обрав

Вибори-2015
Юлія Обелець10 листопада 2015 о 13:161668 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олександр Удовіченко розповів, за кого голосуватиме та яку раду обрав
Лідер «Рідного місто» заявив про свій вибір – за кого голосуватиме та яку раду обрав.

Олександр Удовіченко розповів за кого голосувати та яку раду обравОлександр Удовіченко розповів за кого голосувати та яку раду обрав

10 листопада Олександр Удовіченко, який пройшов у міську та обласну ради, дав прес-конференцію. Розповівши про результати своєї політсили на місцевих виборах, відразу почав відповідати на питання журналістів.

Одне з питань, яке цікавило місцеві ЗМІ, – кого з двох кандидатів на «мерське крісло» підтримає екс-очільник Полтавської облдержадміністрації.

– Не один, не інший – не гідні бути міським головою Полтави, – відповів Олександр Удовіченко. – Я нікого не закликатиму голосувати за того чи за іншого. Просто особисто голосуватиму за менше зло – за Мамая. Крапка.

Також Олександр Васильович повідомив, що між міською та обласною радами – обрав обласну.

– Всюди хочу бути, – пожартував він. – Зрозуміло, що в обласній. Рішення таке ми тиждень тому прийняли. На цих виборах наша діяльність не завершується. Ми маємо далі розвивати наш проект «Рідне місто» в області, адже маємо10 районів, де наші представники не увійшли в райради. А от в міській раді маємо достойних 7 представників, які відстоюватимуть наші позиції в місті.

До теми – Юрій Бублик: я агітую проти Андрія Матковського

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter