Студентам ПолтНТУ теж роздали «аптечки Матковського»

Вибори-2015
Андрій Іванов13 листопада 2015 о 12:471534 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Студентам ПолтНТУ теж роздали «аптечки Матковського»
13 листопада студенти, що мешкають у гуртожитках Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, повідомили журналістам ГромадськогоТБ.Полтава про те, що їм роздали так звані «аптечки Матковського».

аптечкиФото: poltavske.tv

«Громадське» приїхало до студмістечка, аби дізнатися деталі. Студенти, які побажали приховати свої обличчя, розповіли, що аптечки роздали по одній на кожну кімнату. При цьому студентів агітували підтримати Андрія Матковського на виборах міського голови – за це обіцяли надати додатковий вихідний. Комендант гуртожитку №1 Світлана Миколаївна повідомила нам, що аптечкиприніс директор студмістечка і дав вказівку старостам поверхів роздати їх по одній на кожну кімнату. Ми вирішили завітати до голови студентського містечка ПолтНТУ та розпитати його про цілі такої акції. Андрій Поставний зустрів нас біля дверей свого кабінету. На запитання відповідав неохоче, але повідомив, що студенти самі звернулися до нього із проханням надати їм аптечки, оскільки чули про програму «Здорове місто». Можливість роздати допомогу студентам нібито з’явилася саме за три дні до виборів, і з виборами ця акція ніяк не пов’язана. Після цього на підтримку Андрія Поставного з кабінету вийшов молодик спортивної статури, який наполегливо попросив журналістів залишити приміщення і виштовхав за двері, пригрозивши, що викличе міліцію.

Читайте також: Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко назвав передвиборчу кампанію в Полтаві брудною

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter