"Ворскла" вимагає від "Іллічівця" три мільйони доларів за Павлова

Новини
Валентина Зайченко8 серпня 2012 о 16:28842 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Микола Павлов тренував команду з 2007 року. Вважається найвизначнішим тренером "Ворскли" за всі роки її існуванняМикола Павлов бідкається, що мабуть, йому доведеться три роки сидіти на трибунах.


Полтавська "Ворскла" хоче отримати від маріупольського "Іллічівця"компенсацію за свого екс-керманича Миколу Павлова. За словами самого Павлова, мова йде про 3 мільйони доларів, пише ТСН.

"Я вперше дізнався про претензії почесного президента клубу Костянтина Жеваго, адже раніше нічого не було відомо. Спеціально після матчу "Іллічівця" у Запоріжжі сів у машину і відправився в Полтаву. І скажу чесно, що був приємно здивований, хоча в глибині душі і сподівався на такий прийом, що всі, кого я зустрів в клубі, були раді мене бачити - так само, як і я їх.

Протягом години ми розмовляли з генеральним директором Дмитром Яворським, який показав мені папір, що від імені Костянтина Жеваго відправляли моєму теперішньому президенту Володимиру Бойко.

У ньому говориться, що полтавці пред'являють претензії і вимагають виплати компенсації за мій перехід в "Іллічівець" у розмірі 3 мільйонів доларів. Хоча, наскільки мені відомо, у початковій розмові президентів клубів про гроші мова взагалі не йшла", - поділився Павлов.

Микола Петрович бідкається, що мабуть, йому доведеться до кінця угоди з "Ворсклою" сидіти на трибунах.

"Тільки кому від цього буде краще? Якби розмова про викуп контракту стояла на порядку денному до того, як я поїхав домовлятися з маріупольцями, то, напевно, всі сіли б за стіл переговорів і дійшли до якогось консенсусу. А так, розлучаючись, ми потиснули один одному руки.

Гроші, які мені нараховують у "Ворсклі", я отримувати не збираюся. Я хотів і хочу, в чому повністю переконаний, працювати в "Іллічівці".

Однак я не збираюся сидіти склавши руки. Буду подавати документи в інстанції, які повинні це питання вирішити, адже є багато свідків мого мирного відходу з Полтави", - підсумував Павлов.

До речі, «Ворскла» і при Євтушенко може грати красиво

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter