Традиційно щосуботи "Коло" пропонує поговорити про книгу.
Цієї суботи пропоную вам, любі читачі, поговорити про письменника полтавського. Нагадаю, минулі рази мова йшла за відомих українських майстрів слова. Сьогодні ж – звернемо увагу на письменництво в Полтаві. Адже й у нашому місті є автори, чиї книги нічим не гірші за уже відомих.
Пропоную дізнатися більше про молодого письменника Тараса Духовного і його книгу "Листи, оповиті теплом".
До теми – Тарас Духовний відомий читачам "Кола" також й як блогер.
Те, як виглядає книга, уже ніби підштовхує взяти її до рук, погортати. Назва "Листи..." інтригує і притягує, адже, чого там приховувати, чужі листи завжди хочеться почитати, зазирнути... Сіра обкладинка не навіює сум, а навпаки – затишок, спокій. Незліченні рядки листів, оповитих теплом (так відгукується про книгу сам автор) – присвячені дівчині, з якою Тарас листується. Попросту, це не художня книга, із вигадливим сюжетом чи пригодами – це не притаманне творчості Тараса. Його книги – це прожите, передумане, відчуте ним самим. І прочитані листи можна зрозуміти по-різному, хто як зуміє. Тарас – не лише письменник, який уміє неймовірно відчувати слово і роздумувати про спілкування. Автор ще й неабиякий філософ, шукає значення в оточуючому. Книга про листування з дівчиною не стане привабливою для тих, хто шукатиме сцен про неймовірне кохання. В "Листах, оповитих теплом" цього немає. Проте любов до героїні книги, до кожного, хто тримає в руках книгу – все ж відчутна. Адже це почуття може мати безліч граней, варто лише зрозуміти, яка з граней саме твоя. Тож візьміть до рук книгу Тараса Духовного, – можливо, саме ця книга відкриє вам ті грані слова, невідкриті ще іншим...Можливо, саме в цьому справжнє мистецтво спілкування.
Трохи про автора книги
Тарас Духовний – актор, письменник, журналіст, член єпархіяльної ради УАПЦ. Молодий письменник добре відомий в нашому краї – як переможець багатьох Всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів. Також досить відомий у Полтаві молодіжний аматорський театр Тараса Духовного «Анастасіс»
Читайте також
«Вихідні з книгою»: «Поховання Аделі» Андрія Кокотюхи
«Вихідні з книгою»: «Історія незалежності України» братів Капранових
«Вихідні з книгою»: «Теплі історії до кави» Надійки Гербіш