У Полтаві родини загиблих учасників АТО можуть отримати 2 тисячі гривень

АТО
Надія Труш31 березня 2015 о 15:111216 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві родини загиблих учасників АТО можуть отримати 2 тисячі гривень
На допомогу родинам учасників АТО із міського бюджету передбачено 40 тисяч гривень.

У Полтаві щокватально роздають по дві тисячі гривень родинам загиблих бійців АТОРодини загиблих учасників АТО з Полтави можуть отримати 2 тисячі гривень допомоги. фото vkurse.ua

Щоквартальну матеріальну допомогу сім’ям загиблих ветеранів війни, які брали участь у АТО надають за зверненням і не більше двох тисяч гривень.

Допомога передбачена в рамках впровадження в дію Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота" на 2015 рік.

За даними електронної книги пам’яті, опублікованої на сайті Полтавської облради, в зоні антитерористичної операції загинули 13 жителів міста.

Також міська влада намагається вирішувати питання турботи про живих захисників України. Одна із найбільш актуальних та навіть скандальних проблем – надання земельних ділянок бійцям АТО. У Полтаві вільної землі не знайшли, тому на найближчій сесії міськради пропонуватимуть біля сіл і річки. До слова, в області землю роздають без погодження із громадою.

До теми: Мама загиблого в АТО бійця з Полтавщини отримала синів орден «За мужність»

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter