До міського бюджету-2016 внесли зміни: куди і скільки

Влада
Юлія Обелець22 липня 2016 о 16:551319 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 До міського бюджету-2016 внесли зміни: куди і скільки
До показників міського бюджету на 2016 рік внесли зміни

До міського бюджету-2016 внесли зміни: куди і скількиДо міського бюджету-2016 . Фото – www.volynnews.com

22 липня провели шосту сесію Полтавської міської ради сьомого скликання. Зокрема збільшили доходну та видаткову частини міського бюджету за рахунок перевиконання доходної частини бюджету на 150 мільйонів гривень. На що саме виділили гроші відзвітували на сайті Полтавської міськради.

Додатково виділили близько 110 мільйонів гривень управлінню ЖКГ на ремонти житлового фонду, доріг, виконання робіт з благоустрою міста, придбання тролейбусів, спецтехніки та на інше.

Зокрема:

15, 5 мільйонів гривень спрямовано на капітальний ремонт житлового фонду;

1 мільйон 150 тисяч – на благоустрій міста. У тому числі на капітальний ремонт бульвару Б.Хмельницького;

понад 25 мільйонів на виконання Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на період до 2017 року. Запланували придбати 5 тролейбусів та матеріали для ремонту контактної мережі;

59 мільйонів 500 тисяч гривень додатково спрямували на капітальний ремонт доріг;

4 мільйони 250 тисяч гривень – на придбання спецтехніки для КАТП-1628 (два трактори та три асенізаційні машини).

Корективи в плановий порядок денний внесли наслідки буревію, що пройшов у Полтаві 18 липня. Депутати вирішили виділити додаткові кошти у сумі 1 мільйон гривень на капітальний ремонт покрівлі по провулку Першотравневому, 13-а. Також, запропонували внести зміни до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2016 рік: виділити матеріальну допомогу в сумі 185 тисяч гривень родині Курінкових, квартира яких найбільше постраждала внаслідок пожежі.

Значна кількість змін у бюджеті стосується фінансування ремонтних робіт та зміцнення матеріальної бази у закладах освіти, культури, медицини, спорту.

Так, управлінню освіти додатково виділено майже 10,5 мільйонів гривень.

Кошти спрямовані на капітальні ремонти, покращення матеріально-технічної бази. Зокрема, продовжується фінансування робіт по заміні вікон. Більше ніж у 40-а закладах освіти цього року повинні замінити віконні блоки.

Запланували фінансування на придбання та монтаж спортивного майданчика в НВО №16.

Також передбачили кошти у сумі 248,4 тисячі гривень на стипендію міського голови для обдарованих учнів, положення про призначення якої затверджується також на цій сесії. Стипендії для обдарованих учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності виплачуються в розмірі 200 гривень на місяць. Протягом навчального року встановлюються не більше 250 стипендій.

Понад 8 мільйонів гривень виділяється школам на придбання інвентарю та обладнання: парти, комп’ютери, орг.техніка, спортивне обладнання, технологічне обладнання.

Управлінню у справах сім’ї молоді та спорту додатково – понад 2 мільйони гривень.

Зокрема, запланували придбати будівельні матеріали для поточних ремонтів спортивних шкіл №1 та №3. 420 тисяч гривень спрямовано на капітальний ремонт у спортивній школі №2.

800 тисяч гривень передбачили для придбання будиночку для спортивного оздоровчого закладу «Олімпійські надії».

700 тисяч гривень виділили для відшкодування часткової оплати від вартості путівки на оздоровлення дітей до дитячих закладах відпочинку Полтавської області.

Збільшили видатки для галузі охорони здоров’я на 12 мільйонів 760 тисяч гривень.

Зокрема:

446,0 тисяч гривень виділили на проведення капітальних ремонтів м’якої покрівлі травматологічного центру та пральні 1-ї міської клінічної лікарні; даху над басейном Дитячої міської клінічної лікарні; виготовлення проектно-кошторисної документації неврологічного відділення 1-ї міської клінічної лікарні;

11 мільйонів 130 тисяч гривень ( у т.ч. 4 мільйони 458,2 тисяч гривень – за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій) – на придбання медичного обладнання для медичних закладів міста, зокрема це:

- 2 апарата ультразвукової діагностики на загальну суму 2 мільйони 20 тисяч гривень;

- 2 апарата штучної вентиляції легень на загальну суму 2,2 мільйони гривень;

- біохімічний аналізатор – 1 мільйон гривень;

- рентгенологічне обладнання – 4,4 мільйони гривень;

- інше медичне обладнання на загальну суму 1 мільйон 956 тисяч гривень. (столи операційні для хірургії, парові стерилізатори; ЛОР-крісло; пульсоксиметр; електрокардіограф);

596,9 тисяч гривень. - на збільшення видатків на оплату праці та нарахування за рахунок медичної субвенції з державного бюджету;

277,7 тисяч гривень – на проведення протипожежних заходів у міських лікувально-профілактичних закладах;

266 тисяч гривень – на придбання функціональних ліжок з матрацами та заміни вікон на металопластикові для Дитячої міської клінічної лікарні;

44 тисяч гривень – проведення поточних ремонтів.

Окрім того, за рахунок перегляду видатків міського бюджету на галузь охорони здоров’я кошти срямують на виконання заходів протипожежної безпеки у лікувальних закладах.

Також, управлінню капітального будівництва додатково виділили кошти для виконання ремонтних робіт: 3 мільйони гривень – на заклади освіти та 2,5 мільйона гривень – закладам охорони здоров’я. Переважна більшість ремонтних робіт – заміна віконних блоків (гімназія №13, №31, ЗНЗ №№24, 38, СНВК №26, міська клінічна лікарня №4, міський пологовий будинок).

Понад 10 мільйонів гривень спрямувалио на реконструкцію об’єктів соціально-культурного призначення. У тому числі, 3,5 мільйона гривень на облаштування покрівлі та утеплення фасаду територіального центру соціального обслуговування населення (вул. Кондратюка, 7-а); 1,5 мільйона гривень – на реконструкцію співочого поля імені Марусі Чурай; 1,5 мільйона гривень на реставрацію пам’ятки культури національного значення – будівлі Малої академії мистецтв; на проектно-кошторусну документацію для будівництва дитячих садків по Балакіна та Пилипа Орлика – загалом 600 тияч гривень.

Також виділили кошти у сумі 470 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію для будівництва котельні для будинків по вулиці Деповська, Сортувальна, Степана Разіна (існує проблема з опалення житлових будинків).

1 мільйон 350 тисяч гривень виділили на капітальний ремонт даху КП «Палац Дозвілля» («Листопад»).

Завдяки перерозподілу коштів віднайшли можливість спрямувати 1 мільйон 200 тисяч гривень на оздоровлення членів громадських організацій «Міська організація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства» та «Всеукраїнський осередок інвалідів».

Усі питання, включені до порядку денного сесії, пройшли попередній розгляд на депутатських комісіях.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter