Голова Полтавщини закликав місцеві влади компенсувати родинам загиблих бійців 50% сплати за комуналку

Влада
Юлія Обелець27 травня 2016 о 17:38663 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Голова Полтавщини закликав місцеві влади компенсувати родинам загиблих бійців 50% сплати за комуналку
Валерій Головко запропонував місцевій владі компенсувати родинам загиблим 50% сплати за комунальні послуги

Голова Полтавщини закликав місцеві влади компенсувати родинам загиблих бійців 50% сплати за комуналкуГолова Полтавщини закликав місцеві влади компенсувати родинам загиблих бійців 50% сплати за комуналку. Фото – jurist-blog.com.ua

З такою пропозицією голова Полтавської ОДА Валерій Головко звернувся до голів райдержадміністрацій, районних рад, міських голів у Пирятині під час виїзного засідання колегії ОДА та ради регіонального розвитку. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Власне, прохання щодо пільг на житлово-комунальні послуги до очільник області під час урочистостей з нагоди Дня матері озвучили мами полтавців, які загинули на сході України та під час війни в Афганістані.

– Це була пропозиція родин загиблих полтавців, – прокоментував Валерій Головко. –Підтримка для родин, які втратили найдорожче, – своїх чоловіків і синів, від нас важлива і потрібна. Держава на себе взяла 50 відсотків сплати за житлово-комунальні послуги. Я вважаю, що буде дуже доречно (і тут немає ніякої політики), що кожен бюджет – району, міста, села чи селища – виділить певну кількість коштів, щоб компенсувати з власного бюджету решту 50% сплати за комунальні послуги. Будь ласка, зустріньтеся з цими сім’ями. Зробіть цей крок.

Як зауважила директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, ціна питання – трохи більше мільйона гривень з бюджетів усіх рівнів. Департамент вже має детальний список всіх родин загиблих (до уваги брали батьків). 164 сім’ї мешкають в містах, 56 родин – в районних центрах і 170 – у селах.

– Ми пропонуємо внести зміни в діючі соціальні програми – районні, міські, сільські. Це не такі великі кошти, – додала Людмила Корнієнко. – Повинна бути спільна відповідальність і спільна участь у вирішенні всіх соціальних проблем. А це і буде реальна, ефективна і відчутна підтримка кожної сім’ї.

Списки всіх родин відсьогодні надійде в райони. Валерій Головко закликав представників місцевої влади, депутатів місцевих рад до кінця червня внести зміни до програм і закласти необхідні кошти.

Нагадаємо, що минулого року обласна влада вже запровадила кілька інновацій у сфері соціального захисту учасників АТО, і родин загиблих зокрема. Так, на обласному рівні було запроваджено виплату по 25 тисяч гривень кожній родині загиблого, по 10 тисяч гривень — на увічнення пам’яті. У травні цього року вперше провели додаткові виплати по 1000 гривень всім сім’ям загиблих воїнів АТО і учасників війни в Афганістані. На це з обласного бюджету виділили 11 мільйонів гривень.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter