Альбіна Джанабаєва поки не збирається повертатися на сцену

Коловорот
Юлія Обелець8 жовтня 2014 о 15:341337 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Альбіна Джанабаєва поки не збирається повертатися на сцену
​Екс-учасниця гурту «ВІА Гра» не так давно стала мамою вдруге.

Альбіна Джанабаєва поки не збирається повертатися на сценуАльбіна Джанабаєва поки не збирається повертатися на сцену. Фото joinfo.ua

Екс-учасниця гурту «ВІА Гра» не так давно стала мамою вдруге. Альбіна пообіцяла шанувальникам повернутися на сцену вже в жовтні, але раптово змінила плани і продовжила декрет до грудня. Напередодні Нового року артистка зіграє у виставі «Шкідливі звички» в «Приватному театрі», – йдеться на СТБ.

Нагадаємо, що на початку липня у Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої народилась друга дитина. Малюка назвали Лукою. Музиканти вже вдруге стали батьками, артисти виховують 10-річного сина Костю.

Альбіна вирішила народжувати в Німеччині, щоб уникнути набридливих папараці. Журналістам і по сьогодні не вдалося зробити фото зоряної дитини.

Зараз артистка повністю присвячує себе сім’ї і періодично відвідує студію звукозапису. За словами Джанабаєвої, на сцену вона повернеться в якості сольної виконавиці з новим хітом.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter