Інструкція для абітурієнтів: як шукати себе у списках рекомендованих до вступу

Освіта
Юлія Обелець1 серпня 2016 о 16:021152 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Інструкція для абітурієнтів: як шукати себе у списках рекомендованих до вступу
У МОН роз’яснили, як та де шукати себе у списку рекомендованих до зарахування до ВНЗ

Інструкція для абітурієнтів: як шукати себе у списках рекомендованих до вступу у вишВиші оприлюдинил результати. Фото – з сайту МОН

Особистий кабінет вступника, сайт vstup.info, та сайти обраних абітурієнтом вищих навчальних закладів – три основні джерела, де абітурієнт може перевірити, чи отримав він місце держзамовлення. Про це йдеться на сайті МОН.

Нагадаємо, що 1 серпня мали оприлюднити списки тих, хто вступив на бюджет

Найшвидший спосіб, яким абітурієнт може дізнатися, чи отримав він місце держзамовлення та в якому виші – подивитися цю інформацію в особистому кабінеті (через http://ez.osvitavsim.org.ua/).

Крім цього списки зарахованих в кожний окремий університет мають опублікувати на сайті vstup.info та на сайтах кожного вищого навчального закладу.

Щоб подивитися держзамовлення на сайті vstup.info, абітурієнт може зайти на сторінку вишу, яка його цікавить, та переглянути список рекомендованих до зарахування. Прізвища всіх вступників, що отримали місце держзамовлення мають виділити жовтим кольором і виглядатимуть наступним чином:

Інструкція для абітурієнтів: як шукати себе у списках рекомендованих до вступу у вишПриклад – з сайту МОН

До 18.00 5 серпня усім, хто потрапив в список рекомендованих до зарахування, потрібно привезти оригінали своїх документів до вищого навчального закладу. Перелік потрібних документів може різнитися в кожному окремому вищому навчальному закладі, тому це питання краще уточнити або на сайті вишу, або у приймальній комісії.

Після того, як абітурієнт передасть вишу оригінали документів, його ім’я на сайті vstup.info виділять повністю зеленим кольором.

Списки зарахованих на місця державного замовлення оприлюднять до 12.00 6 серпня. Імена зарахованих на сайті vstup.info мають виділити блакитним кольором.

Інструкція для абітурієнтів: як шукати себе у списках рекомендованих до вступу у виш

Умовні позначення на сайті vstup.info.

Нагадуємо, що якщо абітурієнт не потрапив до списку рекомендованих до зарахування, до 10 серпня він ще може подати документи на навчання за кошти фізични та юридичних осіб – на контракт. Списки зарахованих на контракт оприлюднять до 12 години 12 серпня.

До теми «Топ-200 Україна»: про рейтинг полтавських вишів в країні

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter