Школи проведуть Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру

Освіта
Надія Труш5 вересня 2016 о 09:01891 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Школи проведуть Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру
Міносвіти рекомендує навчальним закладам провести 29-30 вересня «Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України».

Школи проведуть Уроки пам’яті трагедії Бабиного ЯруШколи проведуть Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру. Фото uk.wikipedia.org

Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм, пишуть на спеціалізованому освітньому порталі.

У Міносвіти зазначають, що на цих заняттях учителям варто згадати події Другої світової війни та злочини тоталітарних режимів.

Відомством надано Методичні рекомендації та список додаткової літератури до проведення уроку пам’яті, які можуть використовуватись вчителями та викладачами при підготовці до уроку.

У МОН також повідомили, що Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила питання історії Голокосту до державних програм для загальноосвітніх шкіл із всесвітньої історії та історії України. Відповідні матеріали знайшли відображення у шкільних підручниках історії.

До теми: Уряд просять заборонити збір готівки у школах

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter