Територіальні громади формуватимуть за новими правилами

Суспільство
Ольга Правденко12 вересня 2016 о 12:401442 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Територіальні громади формуватимуть за новими правилами
Відтепер у паспорті спроможної тергромади кількість населення та інші демографічні дані повинні відображатися станом на 1 січня 2016, а не 2015 року.

Територіальні громади формуватимуть за новими правиламиВнесли зміни до методики. Фото з сайту novagazeta.kr.ua

КабМін прийняв зміни до Методики формування спроможних територіальних громад (затверджена постановою Кабміну №214 від 08.04.2015), – повідомляють на сайті Асоціації міст України.

Зокрема, відповідно до нової редакції пункту 13 Методики у графічній
частині проекту перспективного плану межі спроможних територіальних громад мають відображатися із зазначенням найменувань тих громад, які входять до їх складу. Раніше в цьому пункті зазначалося, що проект перспективного плану повинен включати: «межі спроможних територіальних громад, їх потенційні адміністративні центри та всі населені пункти, що увійшли до їх складу.»

Читайте також: День децентралізації у парламенті: що ухвалили і що відклали (інфографіка)

У паспорті утворюваної спроможної громади демографічні дані повинні показувати картину станом на 1 січня 2016, а не 2015 року.

Також пунктом 14 Методики тепер додатково передбачено, що в разі схвалення обласною радою змін до перспективного плану, проект акта Кабінету Міністрів про внесення таких змін до перспективного плану вноситься на розгляд Уряду облдержадміністрацією.

Читайте також: Уряд виділив гроші на вибори в об'єднаних громадах

Ознайомитися з перспективним планом формування територій громад Полтавської області в новій редакції можна тут.

До теми: У Стасях розмірковують над об’єднанням в територіальну громаду

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter