Прокурор Полтавщини розповів, у яких випадках прокуратура може розглядати справи по виборах

Вибори-2015
Ольга Правденко30 жовтня 2015 о 15:191099 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Прокурор Полтавщини розповів, у яких випадках прокуратура  може розглядати справи по виборах
Розглядати справи про порушення виборчого законодавства прокуратура може тільки після скарги виборчої комісії.

Прокурор Полтавщини розповів, у яких випадках прокуратура може розглядати справи по виборах

Сьогодні, 30 жовтня, Сергій Попов, прокурор Полтавської області провів брифінг для журналістів. Зокрема розповів і про вибори.

– Я свідомо уник будь-яких виступів, що стосуються виявлених порушень у роботі посадовців органів місцевого самоврядування, – каже Сергій Попов. – Ви всі знаєте, що в нас ще триває виборчий процес і на жаль деякі посадовці використовують інформацію у своїй, нерідко, політичній боротьбі. Тим самим прямо або опосередковано втягують прокуратуру в цей процес. Тому наголошую, що контроль за додержання та однаковим застосуванням законодавства про місцеві вибори здійснює Центральна виборча комісія. Порядок оскарження рішень передбачено Законом України «Про місцеві вибори». Зокрема ним визначено, що всі без винятку сфери, які стосуються виборчого процесу, підлягають розгляду на засіданні відповідної комісії або ж суду.

Читайте також: Генеральна прокуратура та СБУ перевірять можливість підкупу виборців Андрієм Матковським

Участь правоохоронних органів, зокрема прокуратури у розгляді справ про порушення виборчого законодавства, полягає у перевірці викладених у скарзі обставин за зверненням виборчої комісії.

Читайте також: Судові справи мера Полтави

З початку виборчого процесу органами внутрішніх спарв зараеєстрвоано 8 кримінальних проваджень по містах Полтава, Кременчук та Лубни.

Більш детально поінформувати про провадження пов’язані з виборами, прокурор області пообіцяв після їхнього закінчення.

До теми: УМВС Полтавщини: щодо підкупу виборців із заявою звернувся лише один кандидат

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter