Бублик Юрій Васильович народився 1 грудня 1973 року в селі Новоселівка Полтавського району, Полтавської області в родині українців. Його батьки — мати Наталія Іванівна та батько Василь Володимирович, на той час працювали в місцевому колгоспі.
У 1991 році закінчив Ковалівську середню школу імені А.С.Макаренка. Цього ж року вступив до Полтавського сільськогосподарського інституту. І вже 1 грудня 1991 року, в день свого вісімнадцятиріччя, вперше пішов на виборчу дільницю і проголосував за вільну Україну, бо добре запам’ятав розповіді бабусі про колгоспи та голодомор, влаштовані Московією, запам’ятав розповіді дідуся про війну, де видавали одну гвинтівку на п’ятьох лише тому, що вони були українцями.
Читайте також: Проект «Що зробили нардепи з Полтавщини за рік»: Юрій Бублик
У 1995 році, закінчивши університет, працював головним агрономом Полтавського державного підприємства «Райагрохім», яке в липні 1996 року в процесі приватизації було реорганізовано у ВАТ «Полтавський Райагрохім».
У 1996 році вступив на заочне відділення Харківської Державної академії технології та організації харчування за спеціальністю «Менеджмент».
На виборах до Верховної Ради України в 1998 році перемогу здобули комуністи, а пов’язувати своє майбутнє життя із червоними Юрій Бублик морально не міг. Можливо саме тому ввирішив покинути Україну. Та коли в березні 1999 року гнила, окупаційна державна система фізично знищила В’ячеслава Чорновола, Юрію Бублику згадалися його слова, які він говорив при зустрічі з полтавцями ще на початку дев’яностих: «Україна починається з тебе». Тому було прийнято рішення — не втікати від окупанта, а нищити його на своїй, Богом даній землі.
Разом з братом Олександром придбав акції підприємства, на якому працював, витративши всі родинні заощадження.
З квітня 1999 року рішенням загальних зборів акціонерів обраний на посаду голови правління ВАТ «Полтавський Райагрохім».
З 2006 року почав активно займатися громадсько-політичною діяльністю. Завдяки цьому, разом з братом Олександром припинив земельний дерибан в Ковалівці, що чинився керівниками сільради, в 2008 році проти останніх порушено кримінальну справу та відсторонено від виконання обов’язків. Роздані землі частково повернуто громаді, до винуватців подано цивільний позов на 8 млн. гривень.
З 2010 року є членом ВО «Свобода». З 2011-го — заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Свобода».
На останніх місцевих виборах (у 2010 році) провів до Ковалівської сільської ради 18 депутатів свободівців із 30 можливих, до Полтавської районної ради — 3 депутатів. А сам виборов посаду ковалівського сільського голови.
Юрій Бублик за два роки на посаді ковалівського сільського голови провів близько 30 загальних зборів, громадських слухань та сходок, щоб вислухати думки виборців та врахувати їх у діяльності сільради. Також він організував касу взаємодопомоги, створив комунальний пляж «Берег Свободи», протистояв тиску влади, яка хоче роздерибанити «золоту» землю Полтавщини.
У жовтні 2012 року обраний народним депутатом України по 145-му одномандатному виборчому округу (Київський район м.Полтави, Полтавський та Котелевський райони).
Як народний депутат брав участь у протесті проти будівництва автозаправки на Дублянщині, проти закриття філії школи №12 на Червоному Шляху. Зараз активно підтримує Євромайдан у Києві та Полтаві.
Одружений. Має трьох доньок: Ганну, Анастасію та Єлизавету.