Нетверезі на дільниці та обливання зеленкою – полтавська поліція про порушення на виборах

Вибори-2015
Юлія Обелець15 листопада 2015 о 22:011192 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нетверезі на дільниці та обливання зеленкою – полтавська поліція про порушення на виборах
Під час повторного голосування у Полтаві та Кременчуці поліція зафіксувала 25 порушень.

Нетверезі на дільниці та обливання зеленкою – полтавська поліція про порушення на виборахНетверезі на дільниці та обливання зеленкою – полтавська поліція про порушення на виборах

О 20 годині всі 269 виборчих дільниць закрилися вчасно та без порушень, члени виборчих комісій приступили до підрахунку голосів, – повідомили представники оперативного штабу Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Серед найпоширеніших звернень, зафіксованих в день голосування – повідомлення, які стосувалися порушення проведення агітації в день виборів, виявлення агітаційних матеріалів, повідомлення про можливий підкуп виборців. Також були повідомлення про наявність на дільницях людей у нетверезому стані. Органи поліції зафіксували факти хуліганства групою осіб відносно представників екзит-полів у Кременчуці. По всім заявам та повідомленням правоохоронці проводять ретельну перевірку.

Окрім забезпечення правопорядку біля виборчих дільниць, працівники поліції продовжують охороняти громадський порядок на вулицях населених пунктів області у посиленому режимі.

Нагадаємо, станом на 18 годину поліція зафіксувала 23 порушення щодо виборів в області

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter