Відпочинок на Полтавщині влітку: ідеї подорожей. Фото – vkurse.ua
Втім, не кожен і мандрівки рідною державою може собі дозволити. Люди живуть в режимі суцільної економії, відмовляючи собі в літньому відпочинку навіть на теренах України.
Невтішна економічна ситуація в державі дозволяє знаходити альтернативу. Зокрема, знайти ідеальний відпочинок і на Полтавщині.
Фестиваль полтавського борщу
У Опішні під Полтавою 15 серпня відбудеться другий всеукраїнський гастрономічний фестиваль-квест «Борщик в глиняному горщику». Якщо ви ще ніколи не смакували борщем із полуницею – тоді вас точно сюди. І навіть якщо знаєте, який на смак борщик із запашною літньою ягодою, все одно заплануйте поїздку в гончарну столицю. Бо цього року пригощатимуть стравою із незвичайним інгредієнтом, який тримають у секреті.
Особливість фесту - страву готуватимуть у справжніх печах та у горщиках. Фото – Юрія Репала
Мега-подія літа: Сорочинський ярмарок
Цьогоріч традиційний та відомий на всю Україну і далеко за її межами Сорочинський ярмарок проходитиме з 18 по 23 серпня. В області уже розпочали підготовку до торжища. Планують запросити перших осіб держави.
Сорочинський ярмарок. Фото – gazeta-ptk.org.ua
Для любителів зеленого туризму
На Полтавщині є багато приватних садиб, будинків відпочинку, де можна
отримати приємні враження та знайти нове хобі. Здебільшого вони знаходяться у мальовничих віддалених сільських місцевостях, у кожному районі області. Там запропонують багато розваг: риболовлю, полювання, похід по гриби і ягоди чи лікарські рослини, сауну і лазню, кінні та велопрогулянки, майстер-класи з гончарства, старовинної української кулінарії та багато іншого. До того ж приватні садиби значно дешевші, аніж путівки на курорт чи санаторій. Нині, в умовах кризи та нестабільності в державі, це особливо важливо.
Зелений туризм – можливість відпочити економно. Фото – galery.com.ua
Тури в маловідомі сільські музеї
На Полтавщині багато музеїв, які славляться далеко за межами України.
Та мало хто знає, що у нашій області є маловідомі невеликі музеї, відкриті нещодавно. Рекомендуємо три з них – музей олії, музей ляльки-мотанки та музей рушника.
До речі, ляльку-мотанку можна не лише побачити, а й навчитися її виготовляти